Відомий український шоумен оскандалився новим дописом в Instagram.

Володимир Остапчук опублікував світлину зі спортзалу, поділившись з шанувальниками, травмою руки. При цьому, ведучий не забув потролити Олену Войченко, з якою знаходиться на стадії розлучення.

Остапчук публічно висміяв звинувачення колишньої дружини у численних зрадах, несплаті аліментів та навіть натяки на гомосексуальність.

"Сьогодні на тренуванні трохи пошкодив руку. Нічого страшного - до весілля заживе", - написав Остапчук, додавши хештеги #спитсженщинами #спитсмужчинами #бросилдетей #остапчукзаплатизашколу.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Сегодня на тренировке немного повредил руку. Ничего страшного - до свадьбы заживет😳 ⠀ #спитсженщинами #спитсмужчинами #спитсгитарой #бросилдетей #остапчукзаплатизашколу #спорт #мотивация

Допис, поширений Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)


Щоправда, не всі читачі зрозуміли тролінг шоумена. Шанувальники попросили ведучого зупинитися, адже вважають його поведінку негідною.

"Невже це правда когось смішить? Вов ... зупинись так тролити свою колишню дружину", "Чесно, шкода вашу дружину! Це не поведінка мужика!", "Фу, як низько. Не опускайтеся ще далі. Дно", "Ну прям дуже не смішно", "Дріб'язковий і не цікавий. Самозакоханий і нестриманий", - пишуть коментатори.

Нагадуємо, ексдружина відомого українського шоумена розповіла про постійні зради чоловіка.