Політолог Кирило Сазонов розповів, чому, на його думку, із центральної різдвяної ялинки України зняли капелюх.

Про це він заявив у коментарі «Вголосу».

«Ситуація, яка склалась, є доволі простою і не вартою «ламаного гроша». Влада вирішила трішки відійти від традицій і причепити на головну ялинку країни шапочку, яка зігріває маленьких звірят. Чому це так зацікавило дорослих, зрозуміти складно, бо така акція була розрахована в основному на дітей», - пояснив Кирило Сазонов.

«Але пізніше спрацювало декілька факторів. Перший із них полягає у тому, що певні релігійні організації вирішили нагадати про себе і зловити «хайп». Вони почали вимагати дотримання усіх атрибутів та символізму Різдва Христового, у тому числі й вигляду самої ялинки. Можливо, для них це і важливо, хоча, якщо бути максимально точним, то слід зауважити, що хвойне дерево має досить віддалене відношення до Вифлеєму», - додав політолог.

«Після того додалось трішки політики. Прихильники Петра Олексійовича Порошенка і його партії «Європейська Солідарність» почали «розганяти» всю цю історію у соцмережах і не тільки. Це таке собі попередження Віталію Кличку. Зараз на дрібницях його навчать і покажуть, який резонанс і «хайп» вони вміють створювати. Це «покарання» за те, що Кличко відмовився йти у мери від «ЄС» і пішов сам. Ба більше, у нього з’явились певні президентські амбіції, він заговорив про можливість відновлення партії «УДАР», тому дехто вирішив його провчити. Тобто, без політики тут не обійшлось, влада Києва поступилась, капелюх зняли, а які висновки зробив Віталій Кличко – ми побачимо згодом», - підсумував він.

Більше інформації читайте у статті "Столична ялинка: «контрацептив» чи «покарання для Кличка»?"