Заява Президента України Володимира Зеленського щодо люстрації є популістичними задля здобуття прихильності на виборах.

Про це в ефірі програми «Говорить Великий Львів» у четвер, 11 липня, заявив мер міста Винники Володимир Квурт.

«Сьогодні роблять заяви, мета яких – сподобатися, щоб отримати більше підтримки. І такі дії з люстрацією не мають нічого спільного. Бо люстрація – це засудження за вчинення певних дій і чітко визначених злочинів відповідно до закону», – заявив він.

Якщо попередня люстрація мала на меті покарати чиновників чи членів суспільства, які голосували за обмеження прав і свобод, які вчиняли злочини проти України тощо, то сьогодні спроби прирівняти усім урядовців задля оцінки виглядають щонайменше дивно.

«Це популізм. А що далі? Ми засуджуватимемо учасників АТО, які знаходяться на Сході? Ми будемо засуджувати за національною ознакою, бо це теж може комусь сподобатись?», – наголосив Квурт.

І додав: «Вища посадова особа розмовляє, як звичайний гопник і це принижує людей. Бо якщо хтось вчинив злочин, він повинен відповідати відповідно до закону. Якщо ти справді хочеш змінити систему у країні – ухвалюй закон».

ВИЩА ПОСАДОВА ОСОБА ГОВОРИТЬ, ЯК ГОПНІК!

"А ЩО ДАЛІ? МИ БУДЕМО ЗАСУДЖУВАТИ УЧАСНИКІВ АТО? ЗА НАЦІОНАЛЬНОЮ ОЗНАКОЮ? ВИЩА ПОСАДОВА ОСОБА ГОВОРИТЬ, ЯК ГОПНІК!" – Володимир Квурт про люстрацію від Президента #ГОВОРИТЬВЕЛИКИЙЛЬВІВ #govorytvelykyiLVIV #Lviv #Ukraine #show #токшоу #NTA #СлугаНароду #Зеленський #kvurtfuturelviv

Опубліковано Говорить Великий ЛЬВІВ Четвер, 11 липня 2019 р.

Як писав “Вголос”, Президент України Володимир Зеленський заявив, що він хоче посилити закон про люстрацію, внісши туди усіх представників влади 2014-2019 років.