Олена Зеркаль назвала статтю The New York Times прикладом маніпуляції.

Про це дипломат розповіла в інтерв’ю “Радіо НВ”.

Інтерв’ю було опубліковане 3 грудня 2019 року.

Олена Зеркаль зазначила, що в дипломатичній телеграмі, яку отримало МЗС, було вказано, що питання про надання військової допомоги Україні не є вирішеним, проте там не було жодних натяків на ускладнення відносин між державами.

Дипломат, також, підмітила, що це питання привернуло її увагу лише тому, що вона не розуміла, чому питання щодо надання військової допомоги ще не вирішено, але вона не очікувала, що це може призвести до негативних наслідків.

Олена Зеркаль наголосила, що стаття The New York Times не відповідає дійсності. Вона вважає це яскравим прикладом  маніпуляції, який, на її думку, був притаманний лише російським ЗМІ.

Щодо інформації  прохання Андрія Єрмака  уникати будь-яких коментарів у ЗМІ з приводу ситуації з США, то дипломат повідомила, що помічник президента попросив її лише знизити медійну активність, і вона прислухалася, щоб не створювати напруги та не ризикувати результатами суду “Україна проти Росії” в Гаазі.

Варто нагадати, що в інтерв’ю Олени Зеркаль для The New York Times було опубліковано інформацію про те, що, нібито, Володимир Зеленський знав про затримання військової допомоги України та намагався приховати це від суспільства.

Як писав “Вголос”, Зеленський знав про затримку військової допомоги США: Зеркаль повідомила резонансні деталі.