Про це на своїй сторінці у Facebook написав лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Зазначимо, сьогодні вночі невідомі спалили автівку матері депутата Київради від ВО «Свобода», керівника виборчого штабу кандидата у Президенти Руслана Кошулинського в Солом’янському районі Києва Володимира Назаренка. І це вже третій напад на свободівця за останній час.

«Як бачимо, бандюки-забудовники продовжують тероризувати Володимира Назаренка, героя московсько-української війни. А у цивільному житті його знають як безкомпромісного борця зі свавіллям будівельної мафії», — зазначив Олег Тягнибок.

За його словами, тверда позиція цього депутата щодо дотримання законності у забудові столичних територій викликає скажену лють у аферистів від будівельного бізнесу, тіньові доходи від якого, як відомо, вимірюються мільярдами доларів. Саме вони у своїх кишенькових ЗМІ паплюжать патріота, котрий ламає корупційні схеми нібито «чесних і добропорядних інвесторів».

«Ці напади ми однозначно пов’язуємо з політичною та громадською діяльністю Назаренка і розцінюємо не інакше, як цинічний виклик націоналістам із боку кримінальних структур. Вимагаємо від правоохоронних органів негайно знайти виконавців й замовників нападів на свободівця. У разі бездіяльності попереджаємо: ми готові застосувати всі доступні нам методи для захисту майна, здоров’я та життя наших побратимів», — резюмував лідер ВО «Свобода».

https://www.facebook.com/oleh.tiahnybok/posts/2073214486060141

Як писав «Вголос», депутату Київради від ВО «Свобода», котрому спалили авто, напередодні погрожували.