Яблука, сир, молоко, горіхи, полуниця допомагають не тільки зміцнити, очистити і м'яко відбілити зуби, але і запобігти появі карієсу.

Харчові волокна яблук допомагають позбавити зубну емаль від забруднень і бактерій та надовго зберегти її чистоту, інформує sfera.fm.

Сир, кисломолочні продукти нормалізують кислотно-лужний баланс порожнини рота і допомагають запобігти розвитку карієсу, а також містять фосфор і кальцій, які дуже важливі для здорової емалі зубів.

Молоко багате на вітамін D, який допомагає організму засвоювати необхідний для зубів кальцій. Також в молоці є вітамін В2, який перешкоджає запаленню порожнини рота та язика, а білок казеїн захищає зуби від карієсу.

Горіхи зміцнюють зубну емаль, підтримують чистоту порожнини рота. А кеш'ю містить антибактеріальні речовини, що захищають зуби від карієсу.

Вітаміни, мінерали та мікроелементи, які корисні для зубів і ясен, містяться в полуниці. Однак експерти з харчування не рекомендують зловживати цією ягодою людям з підвищеною чутливістю зубів.