Про це повідомляє РІА «Новости».

«Що у нас відбувається, адже це не бойові дії, не викид метану на шахті несподіваний. Люди прийшли відпочивати, діти. Ми говоримо про демографію і втрачаємо стільки людей через що? Через злочинну недбалість, через нехлюйство», — сказав Путін.

Він також висловив співчуття рідним і близьким загиблих, розпочавши нараду з хвилини мовчання.

Нагадаємо, сьогодні у російському Кемерові, де у результаті трагедії ТЦ «Зимова вишня» загинули 64 людини, тисячі жителів вийшли на протест на центральну площу.

Також у Росії досі не оголосили траур за загиблими.

Як писав «Вголос», пожежа в торгово-розважальному центрі в Кемерові почалася вдень 25 березня. За даними МНС, займання виникло на четвертому поверсі, де знаходяться кінотеатр та дитячі ігрові майданчики.

У результаті пожежі загинуло 64 людини.

Губернатор Кемеровської області Аман Тулєєв заявив, що сім'ї людей, які загинули під час пожежі в Кемерові, отримають компенсацію один мільйон рублів (приблизно 480 тисяч гривень).

Трагедія трапилася в дитячій кімнаті, де за попередньою інформацією загорівся поролоновий наповнювач в батутному басейні. Вогонь швидко перекинувся на інші об'єкти, зокрема кінотеатр. Коли почалася пожежа, в приміщенні не спрацювала сирена, багато відвідувачів виявилися заблоковані всередині.

 

«Вголос»