Суд над п’ятим президентом України Петром Порошенком не має ніякого стосунку до правосуддя. Це – один з елементів цілеспрямованої роботи Росії на знищення в Україні всього українського.

Про це у прямому ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” заявив ексочільник Львівської ОДА, нардеп від “ЄС” Олег Синютка.

“Ви вслухайтеся у фурмулювання, яким звинувачують Порошенка: розпалювання релігійної ворожнечі. І підставою для цього є те, що Українська Церква отримала Томос…Це ж цинічний треш! Коли ще Порошенка звинувачували за хуліганство, це було смішно, але хоч якось мало відношення до правосуддя. А от те, що п’ятого президента звинувачують в тому, що він долучився до творення Української Церкви – це не правосуддя. Це замовлення Росії на знищення всього українського. І бідна ця влада, яка є інструментом в руках Росії, яка думає, що Кремль їй якось віддячиться. Ця влада спочине в Бозі, а Томос з Україною буде навічно. І Українська держава від цього стане тільки сильнішою”, – зазначив Синютка.

Нардеп також підкреслив, що Порошенкові не вистачило часу для здійснення повної судової реформи, через це у судах такі речі досі і є можливими:

“Президент Порошенко встиг змінити тільки вищу гілку правосуддя – це Верхвоний Суд і створити Вищий антикорупційний суд. Я знааю, що в задумці було, щоб ці суди створили прецеденти, які би потім поширювалися і на другу ланку, і на першу ланку. Ну, скільки часу вистачило, стільки і було зроблено”.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: