Про це повідомив у коментарі «Вголосу» спеціаліст Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста Львівської міської ради Олександр Ковальчук

За його словами, тільки сьогодні, 17 жовтня, на штрафмайданчик з центральних вулиць міста привезли 9 неправильно припаркованих автомобілів.

«Три з них забрали з проспекту Свободи, ще три – з вулиці Січових стрільців, дві – з площі Міцкевича та одну з вулиці Гнатюка. І так майже щодня», – підкреслив фахівець.

Після себе на місяцях неправильного паркування працівники управління залишають для власників транспортних засобів повідомлення про причину евакуації автомобіля та місце його подальшого знаходження.

Всі автівки привозять на спемайданчик за адресою вул. Конюшинна, 13.

Аби забрати машину, власник транспортного засобу має заплатити за користування спецмайданчиком, а також штраф за неправильне паркування, що складає 255 грн.

Як зазначив Олександр Ковальчук, примусова евакуація автівок узгоджена з міською радою.

«В роботі ми керуємося розпорядженням ЛМР від 10 липня 2014 року «Про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного руху транспортної інфраструктури Львова». Так що все законно», – підсумував спеціаліст.

В свою чергу, інспектор дорожньо-патрульної служби міського ДАІ Остап Бабляк говорить, що ситуація із паркуванням автомобілів наближає Львів до транспортного колапсу. «Водії не звертають уваги на дорожні знаки, що забороняють паркування. Своїми діями вони створюють перешкоду для громадського транспорту і тому мають бути покарані», – наголосив працівник ДАІ.

Всього з початку жовтня з центральної частини Львова було евакуйовано 92 автомобілі.