Центральний виборчий штаб Віктора Ющенка володіє інформацією про можливий замах на Тараса Чорновола. ставиться до неї серйозно і перевіряє її достовірність, ― повідомив „Контекст-медіа” народний депутат України член Центрального виборчого штабу Віктора Ющенка Тарас Стецьків.
„Я підтверджую, що є така інформація про можливий замах на Тараса Чорновола. Готує її
влада, щоб потім звинуватити прихильників Ющенка в цьому. видати це за помсту Тарасові Чорноволу за те, що він перейшов до Віктора Януковича”. ― зазначив Тарас Стецьків.
Тарас Стецьків також повідомив, що Тарас Чорновіл зараз перебуває за межами україни.
Сьогодні народний депутат України Петро Олійник скерував депутатське звернення на ім’я керівників силових структур та правоохоронних органів Львівщини, в якому попереджає про підготовку замаху на Тараса Чорновола.
Петро Олійник просить надати охорону народному депутату Тарасу Чорноволу, а також виступити із публічними заявами про те, що відомства готові забезпечити безпеку Радника Прем’єр-міністра, народного депутата Тараса Чорновола і не допустять провокацій.
Минулого тижня народний депутат, член фракції „Центр” Тарас Чорновіл заявив про свою підтримку прем’єр-міністра України Віктора Януковича і висловив бажання стати його радником.