Учасники форуму представників політичних партій центристського спрямування Львівщини прийняли звернення до громадян та громадських організацій Львівщини, у якому закликали усіх мешканців області підтримати на президентських виборах кандидатуру Віктора Януковича.
„Україні потрібна сильна і відповідальна влада, здатна поєднати різноманітні інтереси суспільства, не допустити руйнівного протистояння, створити умови для конструктивного діалогу та згоди різних політичних сил. Виходячи з цього, ми підтримуємо реформаторський курс уряду, який очолює Віктор Янукович”, — йдеться у зверненні.
Тільки за умови консолідації суспільства існує можливість втілити в життя українську ідею, нашу політичну волю та довести спроможність українського народу виконати ту історичну місію, яка випала на його долю, — зазначено у зверненні.
Сьогодні у Львівському обласному виборчому штабі Віктора Януковича відбувся форум представників політичних партій центристського спрямування Львівщини на підтримку кандидата у Президенти України Віктора Януковича.