Офіцер ЗСУ, відомий український блогер Анатолій Штефан обурився, що в умовах карантину в Україні різко зросли ціни на продукти та ліки в аптеках.

Про це він написав у соціальній мережі.

"Я навіть і не сумнівався, що ціни в аптеках просто злетять, у магазинах не будуть встигати змінювати цінники на крупу, олію та необхідні продукти, ніде не можна буде придбати засоби захисту і гігієни, а через інтернет - майданчики все спокійно доставить кур'єр, що почнуть згадувати про окремі палати для "избранных", що малий та середній бізнес зі швидкістю звуку буде летіти у прірву, що пенсіонери та ті, хто працював на приватних фірмах залишаться сам на сам не тільки з вірусом, а і з тим, що не будуть мати змоги прогодувати себе, що лікарі будуть телефонувати рідним і просити допомоги забезпечити необхідним для того, щоб вийти на свій фронт", - зауважив Штефан.

"Але я був чітко впевнений, що з екранів телевізорів та у пафосних речах ми почуємо, що все під контролем і не треба нагнітати паніку. Я був чітко впевнений, що вони знову будуть робити бізнес на горі людей. Але ж цікаво, куди вони збираються забрати ці свої гроші? З собою? Чи розуміють вони, що ніяка їм охорона не допоможе, лежачи в окремих палатах, коли їх хтось відєднає від апарату, щоб врятувати свою близьку людину, яка працює наприклад вчителем? В той же час, спостерігаючи об'єднання всіх та рівень допомоги в інших країнах, розумієш знову цю пострадянську систему "каст", яка від політичних співробітників перетворилася в "касту избранных", - написав військовий.