Військовослужбовці 92 ОМБр Збройних сил України розповіли про те, як їх улюблена фронтова кішка ціною свого життя вберегла їх кулеметника.

Зворушливу історію про кішку Соню опублікували на своїй сторінці у Facebook.

Сіха пухнаста кішка постійно була на передовій разом з військовими. Вона стала частиною їхнього колективу та членом команди. Хлопці жартома низвали її Софія Василівна. Маленька кішка дарувала позитивні емоції, тепло та ніжність у важкі часи на фронті. Одного разу вона пожертвувала собою і врятувала бійців.

Соня загинула однієї з тих ночей, коли бойовики починають провокативний обстріл для розвідування позицій українців.

ЧОТИРИЛАПА РЯТІВНИЦЯПро тварин на війні говорили не раз. Вони і друзі, і лікарі, і психологи, і, зрештою, рятівники. Маленьке, сіре, пухнасте, створіння на одній із передових позицій, яку займають військовослужбовці 92-ОМБр, кілька місяців було повноцінним членом команди. Хлопці з любов’ю називали її Софія Василівна або Соня, адже кішка дуже любила спати. То була справжня відрада для бійців: ніжна, тендітна, добра, Соня завжди дарувала позитивні емоції, а одного разу просто врятувала. І ось як… 31-ше жовтня. Протягом дня жодного вистрілу ворога. Ввечері традиційний «цирк», так провокаційні обстріли називають наші військові. Тож ніхто відповідати не збирався. Лише кулемет налаштували на позиції, на всяк випадок. "Наша Соня,- розповідають хлопці,- вирішила відпочити у бійниці кулемета. Вночі противник час від часу нагадував про себе. Та, здається, то було не просто так. Ворожий снайпер тримав на мушці місце кулеметника. І, щойно, кішка встала, а це була п’ята ранку, пролунав вистріл…" Чи варто говорити про почуття команди після підступного плану ворога? От і кажіть потім, що тварини нічого не розуміють. «Дякуємо,Соня!»,-написали хлопці на могилці чотирилапого друга…#92_ОМБр #ООС

Опубліковано Офіційна сторінка 92-ОМБр Збройних Сил України Середа, 21 серпня 2019 р.

Як писав “Вголос”, у середу, 21 серпня, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати позиції бійців ЗСУ.