Влітку доба у севастопольському дитячому таборі  коштуватиме від 165 до 175 гривень, тож за 21-денну путівку батькам доведеться заплатити в середньому 3 500 грн.

«Порівняно з 2011 роком вартість путівок до дитячих оздоровчих таборів у 2012 році зросла на 10-15%»,  – розповів начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту СМДА Андрій Тимченко.

За його словами, у 2012 році найдешевша путівка у табір «Гірський» – коштуватиме 149 грн. на добу. Натомість, відпочинок у найдорожчому дитячому таборі «Альтаїр» (колишній «Альбатрос») обійдеться у 210-220 грн. на добу. Середня ціна в інших таборах буде на рівні 165-175 грн. на добу.

Однак, як зауважив Тимченко, за такі ціни оздоровлюватимуть севастопольських дітей, відпочинок для дітей з інших регіонів коштуватиме дорожче.

«Це – ціни для севастопольських дітей. Для іногородніх дітей, думаю, ціни будуть вищими. Ми раді усім дітям, у нас немає чужих дітей, але севастопольським дітям у нас – пріоритет», – зауважив Тимченко

Він розповів, що діти будуть відпочивати як за кошти міського та державного бюджетів, Фонду соціального страхування та за рахунок батьківських грошей.

Нагадаємо, цьогоріч у літніх таборах повинні оздоровитись 140 тис. дітей (55%) Львівщини. 

Джерело: Реальна економіка