Про це повідомляє «Варта-1».

«Замовлення таксі було через фірму, маршрут з с.Липники до р.ц.Миколаїв. Водій таксі доставив жінку до місця, на яке вона вказала, на ділянку траси перед Миколаївом. Там очікувало авто Ssangyong actyon. Коли водій таксі зупинився то зауважив, що до його авто наближається чоловік який тримає в руках зброю (пістолет). Чоловік почав на водія таксі відразу направляти зброю» – йдеться у повідомленні.

«Водій таксі, якого звати Юрій, здав назад пару метрів і почав втікати з місця пригоди, в цей момент пролунав вистріл вслід машині, куля пробила бампер авто. Водій таксі в якого була рація zello також передав на канал varta1 інформацію про ситуацію і номерні знаки автомобіля з якого вийшов чоловік зі зброєю і про те, що чув постріл і відчув що попали йому в авто» – зазначають автивісти «Варти».

Через кілька годин поліція відшукала авто Ssangyong actyon н.з.‪#‎ВС6409ЕБ який вже був в Липниках і послідували за ним, на прохання зупинитися автомобіль не реагував та продовжував рух, також зі слів поліції Миколаївського району – водій показував пістолет з вікна. Після переслідування поліція все таки загнала в тупик авто, водія і двох пасажирів затримали. В авто і в особистих речах затриманих зброю не виявили. Активісти Варти1 з поліцією постаралися пошукати зброю по дорозі, але не знайшли. В авто також було виявлего патрон 9 міліметрів на килимку.

Близько 2:30 12.02.2016 водія і його пасажирів було доставлено в Пустомитівський ВП.