«Учора знову ліг спати сьогодні) Проїхали з сином Олексієм і його хлопцями по зовнішньому периметру, де мобільні групи на автомобілях цілодобово контролюють переміщення спецпідрозділів МВС – люди на місці, все спокійно, загроз для Майдану немає», – вважає Гриценко.

«Принагідно: хто може допомогти хлопцям талонами на бензин А-95, будемо вдячні, потреба 250-300 літрів на добу, пишіть в особисту пошту», – каже нардеп.

«Разом з генералом Миколою Нещадимом кілька разів обійшли внутрішній периметр, перевірили охорону Майдану – люди дещо стомлені, але бадьорі, загалом задовільно. Поговорив з офіцерами (без форми), які виявляють провокаторів всередині Майдану – спокійно, вивели кількох молодиків напідпитку.

Спілкувався з молодими лідерами громадських і студентських організацій, говорив з багатьма людьми біля наметів з багаттями. Усі стривожені й в очікуванні: Майдан не зіллють? Яку стратегію озвучать вожді зі сцени у неділю? 

Багато людей від ораторів на сцені вже нічого не очікують. Насамперед людей обізнаних, активних, самодостатніх – тих, кого я назвав би моторами Майдану, справжніми його лідерами, хоч і невидимими для широкого загалу. Вони знають собі ціну і вже склали ціну кожному з політиків, депутатів, вождів. Це люди майбутнього країни, вони збережуть і зміцнять Майдан, як поклик і як структуру, незалежно від того, що буде проголошено зі сцени. І це – вселяє надію», – підсумував Анатолій Гриценко.