Про це інформує Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

За перший тиждень призовної кампанії «Осінь-2012», до військових лав відправилося вже понад 300 львів’ян та мешканців області. Усього ж, цієї осені з Львівщини на строкову військову службу має відбути загалом 1090 осіб, повідомив Львівський обласний військовий комісар полковник Володимир Щур.

Він також відзначив, що більшість новобранців, а це близько 850 чоловік, служитиме у військових частинах видів Збройних Сил України – у підрозділах Сухопутних військ, Повітряних сил та у берегових частинах та на кораблях Військово-морських сил України. 

З них проходитимуть службу за територіальним принципом, тобто на території Львівщини та інших областей Західної України – понад 400 юнаків.

Ще 250 львів’ян проходитимуть строкову військову службу у лавах військових частин Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України та у внутрішніх військах МВС.

За його словами, призовний ресурс Львівщини складає на даний час близько 70 тисяч потенційних призовників. З них на призовну комісію викликано близько 30 тисяч.