Світлана Степанюк, директорка Озерівської ЗОШ (Волинь), яку звільнили в листопаді 2018 року за булінг і несправедливе оцінювання учнів, продовжує працювати в школі.

Про це повідомляє місцевий телеканал "Аверс".

Через два тижні після звільнення з посади директора Степанюк знову прийшла до школи викладати дітям зарубіжну літературу. Однак вона не була допущена до роботи, адже з посади вчителя її було автоматично звільнено.

Жінка пішла до Ківерцівського районного суду. Заборону викладати в школі вона розцінює як порушення її конституційного права на працю. В суді вирішили, що жінка таки залишиться на посаді вчителя і має право викладати.

Теперішнє керівництво школи подало апеляцію на рішення суду першої інстанції. За словами заступника директора Нелі Квач, Степанюк прийняли на роботу в 1994 році в Озерівську середню школу вчителем зарубіжної літератури. Потім таку установу ліквідували. І в 2004 році жінку призначили директором уже в установу з іншою юридичною назвою – Озерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Тому Степанюк не мала права поєднювати дві посади в новій установі.

У кінцевому результаті Волинський апеляційний суд ухвалив залишити рішення Ківерцівського суду без змін. Тому звільнена директорка школи має право і далі викладати.

Нагадаємо, що у школі на Вінниччині спалахнув скандал.