Про це повідомив Міністраграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

«Протягом останніх років вітчизняні сільгоспвиробники зуміли зробити виробництво молока та м’яса вигідною справою. Звісно, це відбулося не без сприяння держави у цьому напрямку. І на сьогодні, завдяки зростанню внутрішнього виробництва продукції тваринництва, Україна забезпечує внутрішні потреби та впевнено рухається до імпортозаміщення», − зазначив Микола Присяжнюк.

Він додав, що від початку року виробництво м’яса зросло на 9,3% та становило 2,3 мільйона тонн. Це, своєю чергою, сприяло зростанню обсягів експорту українського м’яса на 62% до 109 тисяч тонн. І такий показник продовжує позитивну тенденцію попередніх місяців.

Міністр також зауважив, що за останні роки означилася позитивна тенденція до переміщення виробництва м’яса на сільськогосподарські підприємства. Так, на сьогодні понад 61% українськогом’яса виробляється на тваринницьких та птахівницьких комплексах.

Окрім того, зі слів Міністра, збереглася позитивна динаміка у виробництві молока. Його від початку року виробили понад 9 мільйонів тонн, зокрема у сільгосппідприємствах виробництво зросло на 1,2%.