Про це розповів начальник управління Державтоінспекції у Львівській області Василь Струс на прес-конференції сьогодні.

За словами Василя Струса, цього року випадків керування автотранспортом у нетверезому стані на 12% більше, ніж минулого року. Лише за минулу добу зафіксовано 26 випадків, коли водії були в нетверезому стані.

«Минулого тижня, в п‘ятницю, проїжджав через Городок. Люди якраз поверталися з церкви, з Хресної Дороги, адже зараз Великий Піст. А один молодик так постив, що його затримали з вмістом алкоголю в крові 2,8 проміле – це важка ступінь, майже критичний стан. Отож, хочу сказати, що водіїв, які не звертають уваги ні на моральне, ні на духовне, ні на святе в нас ще вистачає. Вони, скоюючи ДТП, переважно це роблять з важкими наслідками», - сказав Василь Струс.

Він також зазначив, що у випадку, коли інспектор ДАІ пропонує водію пройти тест на вміст алкоголю в крові, той може письмово відмовитись від цієї процедури. Інспектори ДАІ, в свою чергу, мають право користуватись лише алкотестерами, сертифікованими і зареєстрованими урядом. Львівська міліція користується алкотестерами німецького виробництва Dräger. У випадку ж коли не має можливості скористатись таким приладом, відповідні аналізи потрібно буде пройти в лікарні.