«11 серпня цього року учасники «Підкаменя» кричатимуть «Гірко!» Олені Мартинюк з Рівного та Володимиру Камінському зі Здолбунова», – повідомили організатори фестивалю.

«Ми з Володимиром уже давно планували одружитися, але ніяк не вдавалося подати заяву. Постійні перешкоди. То РАГС зачинений, то неймовірні черги. Але коли ми побачили в Мережі оголошення про весілля на «Підкамені», зрозуміли, що цим шансом не можна не скористатися. Ми щасливі, що наше весілля відбудеться саме на такому фестивалі. Адже ми давно мріяли, що наше весілля відбудеться в українських національних традиціях. А тут цілий фестиваль традицій», – розповіла Олена.

Молодята розповіли, що багато чули та читали в Мережі про Підкамінь і фестиваль зокрема. Однак до вівторка, 10 липня, коли, відповідно до українського законодавства, вони привезли в Підкамінську селищну раду заяву, приїхати сюди не вдавалось. Враження перевершили усі сподівання. За словами наречених, містечко надзвичайно позитивне.

Також Олена зазначила, що вони із Володимиром не розповіли про свій намір рідним і тримають інтригу. «Нехай це для них буде сюрпризом», – сказала дівчина.