За ці кошти відремонтували 6 спортзалів, ще 6 спортзалів оновлено поточним ремонтом.

За її словами, практично усі спортивні зали львівських шкіл потребують ремонту, адже протягом десятків років вони не ремонтувалися взагалі.

Що ж стосується спортзалу в школі №81, то на думку Надії Оксенчук, після ремонту він «повністю відповідає усім сучасним вимогам».

«Тут проведений капітальний ремонт спортзалу та санвузлів. Для проведення цих робіт місто виділило 250 тис. грн. На ці кошти тут замінили вікна, поклали нову штукатурку, пофарбували стіни. Окрім цього, ще 27 тис. грн. було виділено на придбання спортивного інвентарю. До кінця цього навчального року у цій школі відремонтують ще й актовий зал, адже загалом на цю школу з міського бюджету плануємо витратити 400 тис. грн.», - сказала Надія Оксенчук.

Вона також розповіла, що наступного року міська влада ставить собі за мету відремонтувати хоча б один спортивний зал у кожному районі Львова.

«Зараз планується бюджет на наступний рік. Плануємо по одному залу ремонтувати, але може вдасться й по два або більше. У нас є програма до 2012 року і при належному фінансуванні, гроші заглянуть в кожну школу», - зазначила Надія Оксенчук.

Загалом за останні чотири роки спортивні зали відремонтовано у 17 навчальних закладах міста.