Про це розповів координатор громадського організаційного комітету фестивалю «Зашків-2016» Роман Брезіцький під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент «Вголосу».

Роман Брезіцький зазначив, що цього року фестиваль матиме девіз – «Джерело духу». Це означає, що кожен учасник заходу серед природних краєвидів зможе відчути енергію, яка гартує та сповнює український дух.

«На фестивалі ми виховуємо молодих людей, гартуємо їх, адже він передбачає проведення різноманітних заходів – від військових навчань до панельних дискусій. Також ми акцентуємо на здоровому способі життя, тому в нас є велопробіг та півмарафон «Від Степана до Євгена». Загалом фестиваль складатиметься із великої кількості мікропроектів, які між собою координуються», – сказав координатор комітету фестивалю.

Він додав, що «Зашків» не є традиційним фестивалем із музикою та алкоголем. За словами Романа Брезіцького, «Зашків» це живий організм, велике коло розумних, здорових людей, які розвиваються на патріотичній ниві».

Крім того, координатор громадського організаційного комітету фестивалю зазначив, що «Зашків-2016» матиме практичну ціль. У межах підготовки до заходу істотно поліпшать інфраструктуру села: відремонтують 2,5 км дороги, зроблять освітлення у трьох селах, відкриють спортивний майданчик зі штучним покриттям.

«Зашків» щороку вдосконалюється і цього року він буде найкращим за весь час його проведення. Можу сказати, що фестиваль є одним зі стовпів, на яких тримається та розвивається український патріотизм», – запевнив Роман Брезіцький.

Як писав «Вголос», фестиваль «Зашків-2016» відбудеться з 17 по 19 червня з нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця біля озера в підніжжі гори Берекавиця в Жовківському районі на Львівщині. Події фестивалю буде поділено на три блоки.