«Питання літнього оздоровлення дітей мусить мати особливий індекс уваги. Цього року ми повинні оздоровити 100% дітей з інтернатів, малозабезпечених родин, дітей-інвалідів, а також не менше 70% решти школярів Львівщини», – заявив Костюк.

Костюк зокрема звернувс увагу на якості та збалансованості харчування у таборах  і доручив санепідемстанції здійснити перевірку кожного табору перед початком сезону. Він додав, що діти повинні вживати екологічно чисті продукти, без преміксів та бажано місцевого виробника. 

За якість місць, де оздоровлюватимться школярі, несуть особисту відповідальність керівники РДА. «Кожен табір голови райадміністрацій чи їх підлеглі мають перевірити і, при потребі, надати організаційну і технічну допомогу в його облаштуванні. Окрім цього, усі наметові містечка повинні відповідати санітарно-побутовим вимогам та вимогам безпеки», – наголосив Костюк.

«Прикро, що за останні роки Львівщина втратила багато таборів. У цьому питанні поставлено ще не всі крапки… Однак, до наступного оздоровчого сезону ми повинні відкрити принаймні два нові сучасні оздоровчі стаціонарні табори – для цього шукатимемо майданчики у гірській міцевості», – додав Костюк.