Про це повідомляє прес-центр Міністерства соціальної політики України.

«Із наступного опалювального сезону відсоток нарахувань, який муситимуть сплатити одержувачі субсидій, збільшиться до 15%. Це допустима цифра. Природно, що держава не може і не має платити всі 100% за житлово-комунальні послуги, тільки якщо мова не йде про пільговиків», - цитують міністра соцполітики Андрія Реву.

Також міністр зазначає, що таке збільшення плати дозволить бюджету України значно зекономити:

«Ви хочете тарифи, що радують око? У 2014 році на такі – «штучно занижені» – тарифи «Нафтогаз» отримав 114 млрд грн дотацій з Держбюджету. За нинішніми цінами, потрібно було б знайти в бюджеті 170 млрд грн. На адресні субсидії людям у цьому році передбачено 40 млрд грн. Ціна питання – цьогорічна економія Державного бюджету  - 130 млрд грн.».

До того ж, Рева обіцяє брати приклад із наших західних сусідів, збільшуючи мінімальні зарплати та пенсії у всіх сферах економіки:

«Для нас є приклад Польщі та Словаччини. Вони відпустили тарифи, і всі зусилля Уряду направили на підвищення життєвих стандартів. Таким шляхом - через збільшення мінімальних зарплат і пенсій, - має намір йти і нинішній Уряд України. У Мінсоцполітики є пропозиції щодо підвищення зарплат у всіх сферах економіки».