Цьогорічна духовна програма присвячена 70-річчю УПА, тому і була перенесена зі звичного дня проведення на свято Воздвиження Чесного Хреста на Свято Покрову. Відпустова програма передбачає сповідь вірних, утреню молитву, урочисте богослужіння, водосвяття та читання молитов за оздоровлення – про це сьогодні, 11 жовтня, повідомив кореспондент з посиланням на декана Буського деканату УГКЦ Володимира Залуцького.

За словами священика, зазвичай на цей відпуст прибуває від 2 до 4 тисяч вірних – на таку ж кількість учасників відпустової програми очікують і цього року.

Паломники прибувають з Львівської, а також зі сусідніх – Рівненської, Івано-Франківської і Тернопільської областей, оскільки є добре транспортне сполучення з місцем, де розташоване чудотворне джерело – залізнична колія, що проходить через село та автодорога Золочів - Красне. Участь у святковому богослужінні візьме близько 1,5 десятка священиків Буського деканату УГКЦ.

Як розповів декан Буський, за останній рік чудотворне джерело впорядковане і обкладене мармуровими плитами і тепер вірні можуть  скупатись у зцілюючій воді Утішківського чудотворного джерела. Також він запевнив що був свідком зцілення однієї людини, яка занурила хвору опухлу ногу у цілющу воду.

Розпочнеться відпустова програма біля духовного комплексу на джерелі  о 13 годині.

Місце чудотворного джерела було посвячене 8 років тому о. Василем Вороновським.