Цукровий завод в Городенці, за словами його директора Мирослава Бандурака може припинити своє існування.

Більше шестисот робітників заводу сьогодні вийшли на акцію протесту. Вони несли гасла "Псевдодемократів на біржу праці" та "Революція не завершена". Люди кажуть, що "барабани революції надто гучно били і оглухла не тільки стара влада, а й дехто глухий став в новій владі. Вони не чують, ще й осліпли і не бачать, що робиться на місцях".

Перформенс супроводжувався присутністю священика та оркестру, який грав похоронні марші. Люди ховали цукровий завод, сільське господарство та цукрову промисловість області загалом. Востаннє на роботу працівники заводу виходили місяць тому. Кажуть, що будь-якої миті через відсутність сировини завод може зупинитися.
Мирослав Мусій, представник засновників заводу говорить, що починаючи з лютого шукав в уряді допомоги цукровому заводу у вигляді тимчасової зворотньої товарної позики. Це передбачено законом про держрезерв. Дежрезерв, пославшись на закон про державний матеріальний резерв, допомогти заводу відмовився.

 
Якщо Цукровий завод ліквідують, буде втрачено більше 600 робочих місць, це понад 50 колективних формувань, які не будуть мати, куди здавати буряк, це більше семи тисяч приватних власників, які вирощують буряки.

За декілька днів жива колона рушить до Києва.

ПІАР