«Я не виключаю те, що у понеділок, 22 числа, може бути засідання ЦВК, на якому серед іншого, я це не виключаю, буде питання парламентських виборів 2011 року. Але якою буде позиція ЦВК і яке рішення буде прийнято ЦВК у понеділок - про це можна буде говорити тільки після засідання», - сказав А.Магера.

А.Магера зазначив, що поки прогнозувати рішення ЦВК рано і нагадав, що ЦВК - це колегіальний орган, який приймає рішення голосуванням. Він висловив надію на те, що у понеділок у цьому питанні буде встановлена визначеність.

Також А.Магера зазначив, що вчорашній висновок Конституційного Суду стосується виключно проекту змін до Конституції, але не стосується поточної ситуації, зокрема, застосування чинних норм Конституції.

А.Магера також наголосив, що його позиція залишається колишньою і базується вона на тому, що норма чинної Конституції чітко говорить про те, що чергові вибори у Верховну Раду України проходять в останню неділю березня четвертого року повноважень парламенту.

«Парламент вступив у свої повноваження в 2007 році, а 27 березня 2011 року - це і є остання неділя березня четвертого року повноважень нинішнього скликання Верховної Ради України», - додав він.