Про це повідомляє Міністерство закордонних справ.

«Для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців»www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця», який працює в тестовому режимі», – сказано в повідомленні.

У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Звертаємо увагу, що частиною дев’ятою статті 36-1 Закону України «Про вибори Президента України» чітко визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

Також просимо врахувати, що, зважаючи на надзвичайно стислі терміни формування списків виборців, встановлені положеннями законодавства, відповідні заяви мають подаватися виборцями заздалегідь.

МЗС радить українцям за кордоном користатись цим сервісом, щоб перевірити чи їх включили до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.