Як відзначає прес-служба Богдана Дубневича, таким чином ЦВК відреагувала на звернення Богдана Дубневича від 3 вересня, де він вимагав пояснити, чому в його декларації, розміщеній на сайті ЦВК, відсутня інформація про належне йому нерухоме майно, а також оприлюднити надану ним під час реєстрації кандидатом у нардепи декларацію у повному обсязі без ретушування та виправлень, зазначивши усе задеклароване ним нерухоме майно.

У відповіді ЦВК сказано, що ознайомившись з публікацією Мустафи Найєма «Центризбирком указывает ложные данные о кандидатах?» в інтернет-виданні «Українська правда» 5 вересня 2012 р. Комісія провела відповідну перевірку, за результатами якої було встановлено, що при розміщенні на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії інформації з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Богдана Дубневича допущено технічну помилку.

«Так, з метою забезпечення виконання Законів України «Про вибори народних депутатів України» та «Про доступ до публічної інформації» у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Дубневича Б.В. у процесі обробки даних помилково було видалено не тільки місцезнаходження нерухомого майна, що є інформацією з обмеженим доступом і не підлягає оприлюдненню, а й загальну площу відповідних об'єктів, що перебувають у власності, оренді чи на іншому праві користування декларанта та членів його сім'ї», – сказано у письмовій відповіді.

ЦВК зазначає, що 5 вересня публічно, на сайті «Української правди», вибачилась перед Богданом Дубневичем за допущену помилку. І тепер поновлює своє вибачення.

В ЦВК попросили взяти до уваги, що зазначену помилку допустили ненавмисно, а через вкрай стислі строки опрацювання управлінням інформатизації Секретаріату Центральної виборчої комісії великого обсягу інформації щодо 6 183 потенційних кандидатів у народні депутати (автобіографії, декларації, програми) та оприлюднення на веб-сайті близько 20 000 документів в електронному вигляді, при тому, що відповідним фахівцям доводилося працювати у цілодобовому режимі практично на межі своїх фізичних можливостей.