Відповідні рішення члени Центрвиборчкому прийняли у вівторок увечері, повідомляє «Укрінформ».

У вівторок Центральна виборча комісія зареєструвала ще 309 самовисуванців та 13 кандидатів у народні депутати від політичних партій в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради 26 жовтня.

У порядку самовисування до парламенту балотуватиметься по ОВК №45 (Донецька область) нинішній народний депутат від Партії регіонів Юхим Звягільський, по ОВК №№110-111 (Луганська область) радники екс-Президента Віктора Ющенка Валентина Руденко та Ірина Ваннікова відповідно, по ОВК №141 (Одеська область) заступник міністра охорони здоров’я Наталія Лісневська та інші.

Крім того, ЦВК зареєструвала самовисуванцями по окружкомах м.Києва Віктора Пилипишина (ОВК №223) и дев’ять Дартів Вейдерів.

Центрвиборчком зареєстрував також 5 кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах від Конгресу Українських Націоналістів, двох від Опозиційного блоку та по одному від Мерітократичної партії, Соціально-Християнської партії, Правого сектору, партій «Контроль. Порядок. Справедливість», «Спільна дія» і «Твоя Україна».