Таке рішення ухвалила ЦВК у понеділок на засіданні.

Стаднійчук проживає у Шаргородському районі Вінницької області і є безпартійним.

Він - керуючий партнер адвокатського об’єднання «Немесіда», включений до виборчого списку «Батьківщини» під № 65.

Водночас, ЦВК визнала обраним та зареєструвала народним депутатом від Партії регіонів Олександра Козуба замість Андрія Веревського, якого Вищий адмінсуд також достроково позбавив повноважень.

Козуб є членом Партії регіонів, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку Партії регіонів під № 80.

6 березня ВАСУ достроково припинив повноваження народного депутата від «Батьківщини», захисника Юлії Тимошенко С.Власенка.

Суд ухвалив це рішення за позовом голови Верховної Ради Володимира Рибака, оскільки С.Власенко одночасно з повноваженнями народного депутата займався адвокатською діяльністю. В опозиції заявляють про фальсифікацію рішення Регламентного комітету ВР, на підставі якого В.Рибак зробив подання до ВАСУ. С.Власенко оскаржив у Верховному суді рішення ВАСУ.

За словами лідера фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка, сьогодні, 18 березня, до Конституційного суду України було направлено подання про офіційне тлумачення норм Конституції щодо можливості винесення судових рішень у справах, аналогічних зі справою С.Власенка. Також стосовно позбавлення С.Власенка депутатського мандата направлено позов до Європейського суду з прав людини.

Джерело: УНІАН