Про це інформує прес-служба ВО «Свобода».

Нагадаємо, що 3 червня делегати З'їзду ВО «Свобода» одностайно підтримали рішення про висування Андрія Міщенка як представника «Свободи» на виборчі перегони у 205-му окрузі: svoboda.org.ua

Життєписна довідка:

Міщенко Андрій Миколайович народився 1 січня 1973 року.

1996 року закінчив Львівський політехнічний інститут за фахом «архітектура». Професійно займається спортом (гребля), чемпіон України. Будучи студентом, став активістом Революції на граніті 1990 року. З 1991 року - член ВО «Свобода» (до 2004-го - СНПУ), є одним зі співзасновників партії.

2008 року очолив Чернігівську обласну організацію ВО «Свобода», яку розбудував фактично з нуля. Особисто вишколював свободівців міст Прилуки та Ніжин, де на місцевих виборах «Свобода» провела своїх кандидатів до міських та районних рад, створила фракції.

На парламентських виборах 2012 року був головою Дніпропетровського обласного штабу партії. Того ж року обраний народним депутатом від ВО «Свобода» (№ 19 у виборчому списку). Був головою підкомітету з питань виконання кримінальних покарань та організації і діяльности органів та установ виконання покарань Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Під час перебування в парламентів був уповноваженим фракції ВО «Свобода» у Верховній Раді в Дніпропетровській та Запорізькій областях.

2015 року знову очолив Чернігівську обласну організацію партії. Член Політради ВО «Свобода».

Одружений. Виховує трьох синів.

Українець.