Вочевидь, до цього доклався відомий фактично усій країні корупціонер-фальсифікатор Пилипишин, який нещодавно пройшов народну люстрацію, передає прес-служба ВО «Свобода».

Перший двійник – Андрій Ілларіонович Левченко «працює» керівником аналітичної служби громадського об’єднання «Об’єднання Свобода», инший – Юрій Володимирович Левченко – є повним клоном свободівця.

Керівник аналітичної служби ВО «Свобода», кандидат у народні депутати в окрузі №223 Юрій Левченко з цього приводу зазначив: «Дехто розповідає, що намагатися не допустити Пилипишина до виборів через суд – це «не демократично», мовляв, хай виборці самі вирішать. Пропоную таким розумникам уважно подивитися сторінку ЦВК, яка, вочевидь, із подачки Пилипишина, зареєструвала у 223-му окрузі двох моїх клонів, аби збити з пантелику людей та розпорошити голоси киян».

Нагадаємо, що 30 вересня 2014 року судді Київського апеляційного адміністративного суду знехтували однозначною правовою позицією й елементарною логікою та дозволили ЦВК зареєструвати корупціонера-фальсифікатора кандидатом у депутати до Верховної Ради України.