Про це він сказав на брифінгу, передає «УНН».

«У ЦВК зараз є підстави зобов’язати відповідні окружні виборчі комісії провести повторний підрахунок голосів виборців на окремих виборчих дільницях, щодо протоколів яких у нас є суперечливі дані. З одного боку комплект протоколів поданий ОВК, той комплект, на підставі якого ми встановили підсумки голосування в межах відповідних округів. З іншого боку, абсолютно інші за змістом протоколи ДВК подані до ЦВК кандидатами в народні депутати, які балотуються в цих округах», -зазначив він.

При цьому Охендовський не став називати номери округів, щоб саме повідомлення не було розцінене як спроба тиску на членів окружних виборчих комісій до моменту прийняття рішення ЦВК.

«Перше з таких рішень ми плануємо ухвалити вже сьогодні ввечері. Але я запевняю, що в кожному разі, коли нами будуть виявлені розбіжності між протоколи ДВК, ЦВК рішення про повторний підрахунок голосів на виборчих дільницях буде приймати неодмінно», – запевнив він.

Охендовський уточнив, що такий повторний підрахунок проводиться винятково окружною виборчою комісією з запрошенням на засідання членів відповідних дільничних комісій у присутності спостерігачів, кандидатів на пост народних депутатів та інших осіб, присутність яких передбачена законом.