Міський голова Львова Любомир Буняк припускає, що проблема військових польських поховань на Личаківському цвинтарі може вирішитися вже у червні-липні цього року – офіційним відкриттям цвинтаря за присутності Президентів України та Польщі. Про це він заявив у коментарі журналістам після прийняття сесією Львівської міської ради тексту звернення-заяви до Президентів України та Польщі.
"Цією заявою сесія львівської міської ради виразила свій добрий намір, своє бажання розв’язати таке наболіле питання, яке хвилює львівську громадськість, і, я цілком сміливо можу це сказати, громадськість Польщі. Підтвердженням наміру це розв’язати – це вияв доброї волі. У мене є така думка, що треба розв’язати це питання у червні-липні місяці. Його довше затягувати непотрібно, бо почнеться період відпусток", – зазначив Л.Буняк.
Він також додав, що у мерії не планують проводити жодних опитувань львів’ян щодо цієї проблеми. "Що стосується громадськості, то над цим питанням ми просто не думали, бо не було часу. Ми просто розглядаємо це питання на сесії Львівської міської ради, а тут є представники громадськості, і я не знаю, що можуть дати громадські обговорення. Адже думку кожного львів’янина дуже тяжко визначати, дуже тяжко фіксувати. І в таких питаннях, мені здається, громадські обговорення можуть не дати ніякого результату", – зауважив міський голова.
ЗІК