Експерт з економіки Борис Кушнірук пояснив, як слід діяти українській владі, аби країна не потрапила в економічну кризу.

Про це він заявив у коментарі «Вголосу»

«У першу чергу, треба робити ті кроки, яких вони не зробили раніше. Треба проводити тестування людей у значно більших обсягах, ніж це є зараз. Лише виявлення осіб, у яких навіть теоретично може бути коронавірус, і їх самоізоляція – це один із ключових механізмів, які можуть впливати на пандемічну ситуацію, а відповідно й економіку», - пояснив Борис Кушнірук.

«Також потрібно було виділяти більше коштів на сферу медицини і лікарень, починаючи від площ, захисних матеріалів тощо. У нас величезна кількість самих лікарів захворіли і померли, бо у них банально не було необхідних захисних засобів. Подивіться, у чому ходять і як контактують із хворими лікарі у Європі та Штатах, а тоді порівняйте із нашими лікарнями. Зрозуміло, що наші умови є значно гіршими», - додав експерт.

«Щодо економіки, то нам не слід було витрачати кошти на дороги, бо це зараз нічогісінько не дає. Треба максимально йти назустріч малому та середньому бізнесу в плані оренди приміщень і по оподаткуванні, зокрема і сплаті Єдиного соціального внеску. У них дуже великі витрати на заробітні плати своїм працівникам, а це їм могло б допомогти. Це б стимулювало їх піднімати свої зарплати і принесли б додаткові кошти в економіку України. Якщо цього не буде зроблено, то ця влада доведе країну до ще одного майдану», - підсумував він.

Читайте детальнішу інформацію у статті "Чи переживе українська економіка ще один карантин?"