«Гаряча телефонна лінія, яка вже працює в обласній адміністрації, дає дуже багато цікавих результатів. З‘являються різні прізвища: як відомі, так і майже зовсім невідомі. Дуже приємно, що наша позиція з мешканцями Львівщини в дуже багатьох випадках співпадає. Але процес ще не завершено», - сказав Михайло Цимбалюк.

Назвати приблизні кандидатури на посади своїх заступників Михайло Цимбалюк відмовився, щоб «не образити тих людей, які можуть не пройти певний етап».

За словами Михайла Цимбалюка, громадяни на гарячій лінії просять зробити заступниками губернатора, як людей, які вже працювали на цих посадах, так і зовсім нових осіб.

«Люди висловлюють свою позицію. Я не виключаю, що й самі кандидати можуть телефонувати і пропонувати свої прізвища, або представники від них», - зазначив Михайло Цимбалюк.

Як повідомляв Вголос, після реорганізації кількість заступників голови Львівської облдержадміністрації зменшиться з семи до чотирьох.

Перший заступник голови ЛОДА відповідатиме за фінанси та економіку. Другий куруватиме гуманітарну сферу, третій — промисловість та сільське господарство, а четвертий займатиметься підготовкою до Євро-2012. Після закінчення єврочемпіонату посаду профільного заступника скасують.

Звільнити планує голова ЛОДА і ряд голів РДА.