Пустомитівський район для виїзду обрали невипадково. Більшість проблем, які турбують населення району, стосуються питань землекористування, приватизації земельних ділянок для суспільних потреб, пов‘язаних з проведенням Євро-2012, комунального та дорожнього господарства. Під час прийому губернатор Львівщини розглянув близько 30 питань.

Зокрема, жителі с. Зубра скаржаться на те, що попри їхні будинки прокладають труби для каналізування об‘єктів до Євро-2012, від чого руйнуються фундаменти в будівлях. Також нарікають на занижену вартість земель, які в них купує держава для підготовки до проведення чемпіонату з футболу.

«Цей район знаходиться практично в околицях Львова, а це піднімає і престиж, і вартість землі. Через те я створив декілька комісій, які будуть проводити перевірку тих, чи інших суперечок», - сказав Михайло Цимбалюк.

Що ж стосується заниження вартості цін на землю, то голова області зазначив, що спілкувався в Кабміні на цю тему і цінова політика буде переглядатися, адже попередня ціна зафіксована ще у листопаді минулого року.

Також Михайло Цимбалюк перевірив як ведуться ремонтні роботи у приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Пустомитівської РДА. Приміщення, у якому розташована ця структура, ще до минулого року перебувало в аварійному стані.

Голова Пустомитівської РДА Ігор Чопко розповів, що на виведення будівлі із аварійного стану із районного бюджету 2010 було виділено 1 млн. 851 тис. грн.