Таке рішення депутати прийняли на засіданні постійної комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради, повідомляє прес-служба ЛОР.

Зокрема, у 2010 році відповідно до цієї рамкової угоди НАК "Нафтогаз України" брав на себе зобов'язання щодо виділення на будівництво школи у с.Летня Дрогобицького району 800 тис. грн. Однак жодної копійки у 2010 році у Дрогобицький район не надійшло.

Будівництво школи у с. Летня було розпочато в 1992 році. На даний час роботи виконані більш, ніж на 80 відсотків. Для завершення будівництва необхідно близько шести мільйонів гривень. Будівництво школи проводилося відповідно до рамкових угод, які укладалися між НАК "Нафтогаз України" та Львівською обласною державною адміністрацією. Однак з 2008 році НАК "Нафтогаз України" припинив фінансування. Унаслідок припинення будівництва приміщення недобудованої школи вже починає руйнуватись. Такі факти наводять у своєму листі на адресу Львівської обласної ради депутати Дрогобицької районної ради.

На даний час 350 дітей шкільного віку займаються в трьох пристосованих корпусах старого приміщення Летнянської школи, які перебувають в аварійному стані.