Народний депутат від провладної фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський і шоумен, кандидат на посаду міського голови Києва від партії "Голос" Сергій Притула посварилися у прямому ефірі одного з українських телеканалів.

Політики були гостями політичного ток-шоу "Право на владу".

Дубінський запитав у Притули, чи знає той скільки ліній метро у Києві.

Однак, кандидат у мери столиці відмовився відповідати на питання скандального "слуги народу".

Своє рішення Притула аргументував тим, що вважає Дубінського "абсолютним мерзенником".

"Пані Наталю, з вашого дозволу, я дозволю собі не відповідати на запитання людини, яку я вважаю абсолютним мерзенником, людини, яка створювала фейки під час Революції Гідності, на якій гинули люди. Мені вкрай дивно бачити цього покидька у Вашій студії. Все–таки з мотивів гігієни якоїсь не буду опускатись до спілкування з цим чоловіком», – пояснив Притула.

Нардеп не забарився з різкою відповіддю.

Дубінський прокоментував слова кандидата у мери Києва наступним чином: "Коли тупа тварина балотується в мери Києва – це прикро, тому що кияни цього не заслужили. А ось коли така тупа тварина ще й дозволяє собі когось ображати – це подвійно дивно. Тому що це смішно. В принципі, ви свою оцінку отримаєте дуже скоро і дуже швидко. А нерозуміння того, скільки в Києві метро, скільки в Києві районів, як працює місцеве самоврядування, – це, в принципі, те, про що і потрібно говорити".

На цьому суперечка не закінчилася.

"Так, звичайно. Поговоріть ще. Ця ваша мармиза дуже мене зараз тішить. До речі, дуже дивний випадок в історії спілкування пана Дубінського з моєю персоною. Перший раз в історії Дубінський, говорячи про мене, не використовує матюки. Мені здається, що це досягнення... Слухай, тобі що, Коломойський дозволив розмовляти сьогодні зі мною, чи що?, - запитав Притула.

"Я ж вам не "тикаю", хоча ви і тварина», – відповів Дубінський.

Політики припинили сварку лише після того, як втрутилася ведуча ток-шоу Наталія Мосейчук.

Читайте більше актуальних новин України та світу: