Про це він сказав у зверненні до українців.

«Ми не дамо Росії повторити кримський сценарій у східному регіоні України. Для тих, хто не стріляв у наших силовиків і складе зброю і покине захоплені адміністративні приміщення до ранку понеділка, я в підписаному Указі дав гарантії незастосування проти них відповідного покарання за вчинені дії», – сказав Турчинов.

За його словами, події на сході – це штучно створена ситуація, покликана послабити Україну

«Це не війна між українцями – це штучно створена ситуація протистояння, котра має на меті послаблення та знищення самої України. Але врешті це послаблює наших ворогів», – наголосив Турчинов.

Також, в.о. президента наголосив, що влада готова розглядати питання суттєвого розширення повноважень регіонів та широкої реформи місцевого самоврядування, а також оновлення влади на місцях.

«Але кожен, хто веде на підтримку агресорів та окупантів озброєну боротьбу проти нашої країни не уникне покарання та відповідальності», - підкреслив він.

Нагадаємо, що Рада національної безпеки та оборони України вирішила розпочати крупномасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України.