«Визнати за необхідне вжиття невідкладних заходів щодо посилення протидії рейдерству та посилення захисту права власності», – постановляє Турчинов.

Боротьбу з рейдерсвом він фактично покладає на т.в.о. голови адміністрації президента Андрія Сенченка та генпрокуратуру.

Зокрема, Сенченко отримав завдання забезпечити збір, аналіз та узагальнення інформації про факти порушення законодавства, пов'язаних з протиправним поглинанням і захопленням суб'єктів господарювання, позбавленням права власності, використанням судів для рейдерства, а також про заходи, що приймаються уповноваженими органами для протидії таким порушень.

Також йому доручається забезпечити підготовку пропозицій щодо вдосконалення механізмів протидії рейдерству та посилення захисту права власності.

Сенченко повинен буде створити робочу групу, включивши до її складу працівників органів виконавчої влади, правоохоронних органів, народних депутатів України, представників громадських об'єднань, незалежних експертів.

Згідно з указом, Сенченко також отримав доручення запропонувати Генеральній прокуратурі вжити «невідкладних заходів для посилення нагляду за додержанням законів щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню суб'єктів господарювання, позбавлення права власності».

Цей указ набуває чинності з дня його опублікування.