Про це він заявив журналістам після відкриття XIV-ї Міжнародної виставки «Зброя і безпека», - передає Укрінформ.

«Є цікаві розробки, які дуже важливі і на які очікують у зоні проведення військової операції», - сказав він, додавши, що йдеться насамперед про представлені на виставці засоби боротьби з БПЛА.

Турчинов зауважив, що наразі багато видів зброї і техніки, представлених на виставці, вже працюють у зоні проведення АТО.

Секретар РНБО України також повідомив, що найближчим часом відбудуться польові випробування такого озброєння і техніки - спочатку на полігонах, а згодом вони використовуватимуться на передовій.

«Для нас принципово зменшити термін від розробки зброї та військової техніки до їх використання в бойових умовах. Ми ставимо завдання «стискати» цей термін, оскільки кожен зразок сучасної зброї, сучасної військової техніки може врятувати життя солдат і офіцерів на полі бою, а життя кожного нашого військового безцінне», - наголосив він.

Турчинов зазначив, що проведення подібних виставкових міжнародних заходів важливо для України: «Саме такі заходи стимулюють розвиток вітчизняного оборонпрому та стимулюють об'єднання підприємств різних країн для вирішення конкретних завдань оборони і безпеки».

Як писав «Вголос», Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов наголосив, що наші збройні сили сьогодні найбільше потребують систем протиповітряної оборони.