Про це повідомляє «DW».

«2017 рік був би неприйнятним терміном», - заявив посол Туреччини в Євросоюзі – Селім Енель.

За словами дипломата, переговори турецької влади і ЄС йдуть правильним шляхом, незважаючи на труднощі, пов'язані зі спробою державного перевороту в Туреччині.

Проте, «якщо Туреччина не отримає безвізовий режим, ми не станемо посилати в Європу мільйони біженців на автобусах, як деякі собі уявляють. Але ми не будемо більше приймати біженців з Сирії», – підкреслив Енель.

Він також зазначив, що в 2023 році Турецька Республіка відзначить своє сторіччя. «Вступ до цього терміну в Європейський Союз стало б найвищим досягненням моєї країни. На даний момент умови для вступу не найсприятливіші, але це може швидко змінитися», – сказав представник Туреччини в Брюсселі.

Щоб вступити в ЄС, Туреччина повинна виконати 72 умови, що стосуються зміни законодавства. Незважаючи успішну операцію з ЄС за рішенням міграційного кризи, переговори щодо безвізового режиму зайшли в глухий кут, зокрема через відмову Туреччини міняти антитерористичне законодавство. В ЄС вважають, що в його нинішній формі воно може бути направлено на переслідування опозиції та інакомислячих.

Як повідомлялося раніше, Голова Єврокомісії - Жан-Клод Юнкер - заявив, що Туреччина наразі не готова до членства у Європейському Союзі, але переговорів щодо вступу переривати не варто.