Про це повідомляє Громадське з посиланням на слова самого Ердогана.

Зазначається, що під час виступу на брифінгу у Франції, де очільник Туреччини має провести зустріч із президентом США Дональдом Трампом і європейськими лідерами, він вперше заявив, що три держави ЄС отримали ці записи.

«Ми передали плівки. Ми передали їх (правоохоронцям, ред.) Саудівської Аравії, Штатам, німцям, французам і англійцям. Вони відслухали усі розмови на записах», — заявив президент Туреччини.

Глава Туреччини не розкрив змісту записів, про передачу яких він оголосив. Водночас, за даними джерел Reuters, близьких до ситуації, Туреччина дійсно має кілька аудіозаписів щодо вбивства Хашоггі.

«Вони включають сам (момент, ред.) вбивства і бесіди, що передували операції, яку згодом розкрила Туреччина», — йдеться у повідомленні.

Ці аудіо дали право Анкарі із самого початку заявляти, що вбивство було навмисним, незважаючи на заперечення Саудівської Аравії, зазначає Reuters.

Один із співрозмовників Reuters зазначив, що чиновники, які чули аудіозаписи, «були в жаху від їхнього змісту», а один з головних помічників саудівського принца Мохаммеда, Сауд аль-Кахтані, «займав чільне місце на них».