Про це повідомив директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

Як зазначає прес-служба ЛМР, основна мета візиту туристичного оператора  – зустріч з готелями, які готуються до ЄВРО 2012 та розгляд угод з власниками готелів для забезпечення розміщення ключових груп УЄФА та їх партнерів.

«Представники компанії TUI Travel Plc проведуть семінар для власників готелів, під час якої презентують проект угоди про надання готельних послуг, методологію її підписання, а також домовляться про зустріч із кожним власником готелю», - повідомив Олег Засадний.

Одним із положень угоди буде фіксація у євро валюті вартості номера на 2012 рік, враховуючи вартість номера сьогодні та рівень інфляції. Щодо готелів, які ще не збудовані, то угодою передбачатиметься надання гарантій щодо введення їх в експлуатацію до 2011 року.

«На готелях, з якими працюватиме агенція TUI лежить велика соціальна відповідальність, адже це не тільки шанс для промоції готелю та відкриття нових можливостей для приваблення туристів, але й демонстрація можливостей індустрії гостинності Львова. Здебільшого від готелів залежить наскільки виросте рівень туризму у Львові після ЄВРО 2012» — зазначив директор департаменту.

Довідка

TUI Travel Plc – провідна міжнародна туристичний оператор, створений внаслідок злиття найбільшої європейської туристичної компанії TUI AG і британського туроператора First Choice Holidays Plc. Головний офіс TUI Travel Plc знаходиться у Лондоні. Філії компанії розміщені у 180 країнах. Згідно з рішенням Наглядової ради УЄФА компанія TUI Travel Plc є офіційною агенцією з розміщення УЄФА під час ЄВРО 2012.