Про це Вголосу про туризм повідомив директор туристичної фірми «Вербена» Орест Жукевич.

«Цього року економічна криза дійсно на нас відображається і ми це бачимо, кількість людей зменшилася, говорять різні відсотки – на 30%, на 40%, але можна не помилитися і сказати, що до сьогоднішнього часу на 50% впав туризм і це однозначно. Те, що деякі літаки літають заповнені, свідчить про хорошу роботу туристичних фірм, але треба знати, що і потік впав, і зменшилася кількість туристів. А зараз знову підніматимуться ціни на пальне, знову підніматимуться витрати, все це потрібно буде оплачувати, а коштів немає», - сказав він.

«Зараз у всіх сферах діяльності йде проблема коштів та кредитів, а туризм – це така ж сфера і, якщо десь трішки впали ціни на готелі, то це ще не свідчить про те, що впали ціни на транспорт і на туризм в загальному», - додав п. Орест.

За його словами, включаючи вже травень місяць, видно, що великого потоку туристів немає. Зазвичай, на цей час туристичні фірми мали вже багато людей, які робили запис на перед, на червень, липень, серпень, бронювали літаки, бронювали автобуси.

«Не буду говорити лише за себе, скажу й за колег, бо ми спілкуємося з багатьма фірмами і всі констатують, що ажіотажу нема, впала і туристична реклама, а старожили просто працюють з тими клієнтами, які напрацювалися роками», - прокоментував Жукевич.

«Щодо реклами, то тут в принципі і немає що рекламувати, хіба що Туреччину та Єгипет, за інші напрямки люди також розпитують, дехто цікавиться і Карпатами, багато туристів почало захоплюватися внутрішнім туризмом, але він також не є аж таким масовим», - сказав він.