Про це повідомляє Інтерфакс

«Очевидно, що ми повинні зміцнити нашу готовність до подальших атак. Зокрема, ми повинні робити це у співпраці з НАТО. І нам необхідно підвищити нашу стійкість до гібридних загроз, таких як підрив довіри до нашої демократії за допомогою фейкових новин і втручання у вибори», - йдеться в його заяві.

«Це особливо актуально в світлі останніх викриттів Cambridge Analytica. У цьому контексті ми будемо докладати зусиль, щоб гарантувати прозорість, а також повний захист приватного життя наших громадян і їх особистих даних соціальними мережами і цифровими платформами», - наголошується в заяві Д.Туска.

Як повідомляв «Вголос», колишнього полковника російського ГРУ Сергія Скрипаля, якого виявили непритомним разом з дочкою в англійському Солсберрі, отруїли речовиною нервово-паралітичної дії. 

Велика Британія у зв'язку з цим планує вислати з країни 23 російських дипломатів.

Крім того, будуть прийняті й інші заходи, зокрема припинені всі дипломатичні контакти на високому рівні, в тому числі скасовується запрошення глави МЗС РФ Сергія Лаврова відвідати Лондон. Британські ж міністри і члени королівської родини не відвідуватимуть чемпіонат світу з футболу, який відбудеться в Росії.