Науковий працівник музею імені Романа Шухевича Любов Дацко продемонструвала журналістам сам музей, зокрема сходи, на яких загинув Головнокомандувач УПА, та розповіла про цей день.

«Цей будинок зранку 5 березня 1950 року був оточений радянськими спецслужбами. Роман в цей час був у будинку зі зв’язковою Галиною Дидик. Він сховався у спеціальному сховку на сходовій клітці. Військові увірвалися та допитували зв’язкову,  а він у той час пробував утекти, але отримав три кулі в груди. Роман, розуміючи безвихідь та не бажаючи здаватись живим, прийняв смерть Героя та вистрелив собі у скроню».

Зараз у музеї, де колись знаходилась остання штаб-квартира головного командира УПА, розташовано п'ять тематичних зал. Експозиції у них знайомлять із побутом Головного командира УПА під час перебування його на цій підпільній квартирі упродовж 1948–1950 рр. Тут і фото, одяг, фортепіано, зброя тощо.

Також є криївка: перегородка у будинку відокремлювала горище від кімнати подвійною дощатою стіною. Тут і переховувався Роман Шухевич.